Odszkodowanie za lot

Dyskusje ogólne na temat latania i lotów. Wymiana informacji, doświadczeń. Zadaj tutaj pytanie jesli nie pasuje ono do innych działów forum lotniczego.

Odszkodowanie za lot

napisał milek347 » 2017-08-31, 06:56

Witam, otóż mam pytanie dotyczące odszkodowania za lot. Dnia 29.08 miałem wylot o 23;00 z Kopenhagi do Warszawy. przed 21 dostałem smsa, że lot będzie jednak do Gdańska a następnie do Warszawy o godzinie 8:50 dnia następnego. Zapewniono nam hotel, śniadanie i transport. Jako, iż bardzo mało latam to nie jestem mocno w temacie. Poczytałem troche na internecie i nie jestem pewien, ale chyba moge ubiegać się o jakieś odszkodowanie. Jak to jest? Jest sens składania jakiegoś wniosku? Jest tu może osoba, która miała podobną sytuacje? Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam ;-)
milek347

Re: Odszkodowanie za lot

napisał jjusti18 » 2018-05-14, 06:31

Ja się niestety nie znam, ale myślę że w takiej kwestii z pewnością pomoże Ci Kancelaria Prawna WMC https://wmc.com.pl/ . Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą w różnych dziedzinach prawach. Z tego co wiem świadczą usługi na wysokim poziomie. Rozwiązali już pozytywnie wiele spraw. Także warto się do nich zgłosić.
jjusti18

Reklama