Wakacje marzeń

Dyskusje ogólne na temat latania i lotów. Wymiana informacji, doświadczeń. Zadaj tutaj pytanie jesli nie pasuje ono do innych działów forum lotniczego.

Re: Wakacje marzeń

napisał tamel » 2017-08-15, 19:36

dla mnie wakacje moich marzeń to Dominikana, nie mogę się doczekać jak tam pojadę w przyszłości
tamel

napisał TyrajMisiu » 2017-08-16, 01:11

Malediwy!Tyle się naoglądałem zdjęć i filmików, że nie wyobrażam sobie innego miejsca na wakacje. Niestety to dość kosztowna wycieczka, ale mam nadzieję że w tym roku uda mi się tam polecieć :)
TyrajMisiu

napisał miriana » 2017-09-28, 06:25

Polecam Chorwację :) Z wielu względów

Łatwo się tam dostać ponieważ z Polski można pojechać samochodem.
Jedzenie jest przepyszne
Zabytków dużo, na miejscu jest wiele świetnych miejsc do zobaczenia. Ceny również nie sa takie wysokie. Warto jest zarezerwować sobie własny domek (szczególnie jak jedziecie grupką)
https://www.blueapart.pl/apartamenty/chorwacja - tutaj jest kilka ładnych apartamentów

W ciemno nie poleca jechać (na miejscu zawsze jest o wiele drożej).

Obrazek
miriana

napisał Pan_konrad » 2018-07-04, 08:05

wakacje marzeń? albo malediwy ładnie tam ale mysle ze po 3 dniach mogę się nudzić, albo australia tutaj zdecydowanie więcej możliwości :D
tymczasem czas kupić w końcu prezent dla siostry, chyba tutaj coś znajdę sklep vintage
Pan_konrad

napisał kubat » 2019-02-07, 08:36

Polecam zorganizowanie sobie wypadu do Paryża.Szując lotów na portalach takich jak ryanair czy wizzair można dużo zaoszczędzić. Noclegi natomiast warto znaleźć na airbnb czy na booking.
Jeśli chodzi o zwiedzanie, Paryż ma naprawdę dużo do zaoferowania. Zabytków i muzeów jest wiele, więc warto zastanowić się przed wyjazdem na czym Wam najbardziej zależy. Wejściówki są dość drogie, więc warto zaopatrzyć się w kartę Paris Museum Pass lub inną tego rodzaju. Są też inne opcje, z których mi udało się skorzystać.
Przed wyjazdem warto zabukować sobie bilety do kabaretu Lido
https://zwiedzamyparyz.pl/paryz-nieznany/kabaret-lido-w-paryzu

Który na mnie osobiście zrobił duże wrażenie.
kubat

napisał doocka » 2019-02-21, 16:56

Co niektórzy marzą o Bałtyku :)
doocka

napisał martyn@ » 2019-02-24, 17:30

Tez mi sie marzy jakis wyjazd na urlop w malownicze miejsce. Przez te wszystkie lata jezdzenia po Polsce troche mi sie przejadlo, szczerze powiedziawszy. Postanowilam poszukac troche inspiracji w sieci .. przeciez jest cala masa blogow, a nawet kanalow na popularnych serwisach gdzie ludzie publikuja krotkie filmy z wycieczek. Najbardziej zalezy mi na tym aby zobaczyc i przezyc jak najwiecej .. w rozsadnej cenie. Nie jestem dobra w organizowaniu rzeczy, wiec pozostaje mi szukac gotowego rozwiazania. Podobniez najlepiej w tych kategoriach plasuje sie Japonia :) W sumie to czemu nie .. daleki wschod to bardzo ciekawy kierunek, szczegolnie ze sporo interesowalam sie kiedys ich kuchnia. Fajnie tez jakby znalazlo sie miejsce na jakies aktywnosci jak np. narty https://ryoko.pl/zobacz-japonie/2/narty-w-japonii Na codzien pracuje w biurze wiec troche ruchu byloby dla mnie idealne. Wyjazd planuje wstepnie w czwartym kwartale tego roku dlatego zostalo mi jeszcze troche czasu do namyslu. Co sadzicie o takim kierunku? Jesli ktos byl na miejscu to prosze o jakas recenzje. Pozdrawiam
martyn@

napisał miriana » 2019-10-22, 12:44

Sama aż tak daleko myślami nie wybiegam w przyszłość, żeby wiedzieć, gdzie pojadę na wakacje :D Wszystko zależy od stanu finansów. Moim marzeniem jest podróż do krajów Arabskich - Maroko, Algieria, Tunezja, Egipt. Będę kombinowała w tą stronę, jeśli będę miała kasę. I oczywiście jeśli dostanę wolne w dniu w którym będę miała sie wybrać na wycieczkę. Raczej również wiosną bo w lecie może byc zbyt gorąco ( już raz byłam w południowym kraju kiedy w Polsce było lato i już raczej więcej nie chce planować wakacji o tej porze roku....).

Z kierunków w Polsce polecam Wrocław, świetne miasto, bardzo mi się podobało. Jedno z najładniejszych w jakich byłam. Polecam poszukać sobie noclegu blisko dworca pkp, stamtąd jest blisko do wielu zabytków

https://www.accorhotels.com/polska/them ... p.pl.shtml

Ta sieć ma kilka niedrogich hoteli.
miriana

Poprzednia strona