Wakacje marzeń

Dyskusje ogólne na temat latania i lotów. Wymiana informacji, doświadczeń. Zadaj tutaj pytanie jesli nie pasuje ono do innych działów forum lotniczego.

Re: Wakacje marzeń

napisał jjusti18 » 2019-03-21, 23:28

Niedługo wybieram się na takie prawdziwe wczasy i oczywiście nie chce, żeby coś mi je popsuło. Właśnie zauważyłam, że moja torba podróżna nie nadaje się do użytku. Dlatego chce kupić coś nowego. Zastanawiam się nad ofertami firmy https://sklep.solier.pl. Słyszałam, że oferują solidne walizki. To prawda?
jjusti18

napisał Ofoe » 2019-08-26, 17:47

To kwestia na czym Ci zależy, ja osobiście cenię sobie spokój ponad wszystko i to jest głównym miernikiem tego, gdzie wybrać się na wakacje. W tym roku odwiedziłam świetne apartamenty w juracie i powiem szczerze, że było super. Dobra obsługa i przytulne pokoje, a sama Jurata to świetna turystyczna miejscowość, gdzie jest sporo do zobaczenia w niej jak i w okolicy.
Ofoe

napisał annilla » 2019-10-03, 08:52

Ja polecam Niechorze, ja byłam na fajnej kwaterze na Kolejowe 3, duzo miejsca przed domem, duża huśtawka, grill jakies100-200m od morza, ale polecam tez inne kwatery niedaleko tego miejsca, jest to ulica przy ktorej jest praktycznie zejcie do morza, całe centrum miasta jest bliziutko ale jednoczesnie nie pod samym domem, troche trzeba odbic w bok. Mozna zwiedzic latarnie albo ruiny kosciola w Trzesaczu do ktorego mozna pojechac kolejka parowa,wielka frajda dla dzieciakow.A i niedaleko a w zasadzie to po drodze na plaze jest fajny plac zabaw ogrodzony. Jedzonka oczywiscie tez nie brakuje,jak to zwykle nad morzem,mnostwo knajp,lodziarni itd niedaleko mozna tez wypozyczyc riksze i udac sie na przejazdzke nawet z niewielkim dzieckiem tak ok.2 latek juz bym go tam umiesciła,zalezy tez od dziecka,moje akurat nie wysiedzi dlugo w jednym miejscu.

Jeśli planujecie wycieczkę jesienia oraz wiosna, polecam natomiast Bory Tucholskie. Jedno z ładniejszych miejsc w Polsce w jakich wypoczywalam i bez wątpienia mozna tam wypocząć sobie w dobrych warunkach. Polecam to miejsce
Bory tucholskie hotel - dobry standard i smaczna kuchnia.
Obrazek
annilla

napisał miriana » 2019-10-22, 12:44

Sama aż tak daleko myślami nie wybiegam w przyszłość, żeby wiedzieć, gdzie pojadę na wakacje :D Wszystko zależy od stanu finansów. Moim marzeniem jest podróż do krajów Arabskich - Maroko, Algieria, Tunezja, Egipt. Będę kombinowała w tą stronę, jeśli będę miała kasę. I oczywiście jeśli dostanę wolne w dniu w którym będę miała sie wybrać na wycieczkę. Raczej również wiosną bo w lecie może byc zbyt gorąco ( już raz byłam w południowym kraju kiedy w Polsce było lato i już raczej więcej nie chce planować wakacji o tej porze roku....).

Z kierunków w Polsce polecam Wrocław, świetne miasto, bardzo mi się podobało. Jedno z najładniejszych w jakich byłam. Polecam poszukać sobie noclegu blisko dworca pkp, stamtąd jest blisko do wielu zabytków

https://www.accorhotels.com/polska/them ... p.pl.shtml

Ta sieć ma kilka niedrogich hoteli.
miriana

Poprzednia strona