linie lotnicze

Lot Z Katowic Do Oslo

Forum o lotnisku w Katowicach (EPKT/KTW). Nowe połączenia i linie lotnicze obsługujące loty z Katowic. Podstawowe informacje o lotnisku, odprawie, bagażach, dojeździe.

Lot Z Katowic Do Oslo

napisał TrAcer90 » 2010-04-28, 12:52

Witam, w czerwcu z kolegami lecę do norwegi. Zakupiliśmy bilety przez internet, oraz zaznaczyliśmy opcję odprawy przez internet, jest to dużo tańsza usługa niż odprawa na lotnisku. Taką odprawę mogę dokonać 7 dni przed wylotem. Lecz dziś tak sprawdzałem mniej więcej na czym ona polega i się bardzo zaskoczyłem. Wiem, że do norwegi można lecieć na dowód osobisty, ale już mówię o co chodzi.
Zobaczcie na zdjęcie:
Obrazek
Zaniepokoiło mnie okienko "Państwo wydania paszportu*"
W opcji "Typ dokumentu tożsamości" można zaznaczyć Inny, Paszport, Dowód Osobisty.
Myślałem, że po wybraniu Dowód Osobisty, okienko zmieni się na "Państwo wydania Dowodu Osobistego*" I jak ja to teraz mam ogarnąć?
Mam w okienku "Państwo wydania paszportu*" zaznaczyć Polska, a w okienku "Numer*" wpisać nr. Dowodu Osobistego, a w okienku "Data upływu ważności dokumentu**" wpisać datę upływu ważności Dowodu Osobistego?

Dodam, że jeden z moich kolegów nie posiada paszportu więc dlatego to taki problem dla mnie...
TrAcer90