linie lotnicze

Restauracje na Łódź Lublinek

Forum dotyczące lotniska w Łodzi (EPLL/LCJ). Loty tanich linii lotniczych: Wizz Air, Ryanair, OLT Express. Nowe i kasowane połączenia lotnicze z Łodzi. Informacje dla podróżnych.

Restauracje na Łódź Lublinek

napisał Jopek » 2012-09-26, 10:45

Lubię sobie przyjechać zawsze na lotnisko tak do 2 godzin przed odlotem, a czasem i nawet wcześniej. Mam takie pytanie, czy tam jest jakieś fajne miejsce, żeby sobie usiąść i coś dobrego zjeść?
Jopek

Re: Restauracje na Łódź Lublinek

napisał Cinka » 2012-11-14, 21:37

Jeśli można coś polecić to fajna knajpka jest na ul. Gen. S. Maczka 35. Tam byłam kilka razy w wiadomym celu, tak że swobodnie polecam, a co do lotniska, to chyba jest tam jakiś bufet, ale już nie pamiętam.
Cinka

napisał słoneczko » 2013-01-29, 16:51

Na każdym lotnisku jest jakiś bufet:) Na tym też lotniska zarabiają, bo przy długich oczekiwaniach na lot, ludzie wolą sobie umilić czas przy jedzeniu. Więc nawet jeśli musimy długo oczekiwać na nasz lot, to możemy w tym czasie coś smacznego zjeść w miejscu innym niż poczekalnia lotniska.
słoneczko

napisał lucas33 » 2016-06-20, 11:12

Ja bym proponował odwiedzić restaurację Ganesh na rynku w Manufakturze. Ciekawa kuchnia, trochę egzotyczna bo indyjska, ale dobra. Podoba mi się, że jedno danie można zjeść na różne sposoby, czyli sobie wybrać – czy jemy z kurczakiem, baraniną, czy dla odmiany z indyjskim serkiem Paneer. Ryż basmati i tradycyjny chleb Naan są dodatkami, które już wliczono w cenę, co też jest dobrym, uczciwym podejściem.
lucas33

Reklama