Restauracja na Lotnisku Poznań Ławica?

Podstawowe informacje o lotnisku w Poznaniu (EPPO/POZ). Nowe i zlikwidowane loty krajowe i międzynarodowe. Opinie i porady dla początkujących.

Restauracja na Lotnisku Poznań Ławica?

napisał Juliusz » 2013-03-28, 20:21

Witam wszystkich:) Powiedzcie mi czy na lotnisku Poznań Ławica można zjeść coś smacznego i dobrego żeby później nie mieć po tym bólu brzucha:D Chodzi mi dokładnie o jakąś fajną restaurację bo przyjeżdżamy z rodziną do Poznania z dość daleka więc chcielibyśmy coś zjeść po podróży.
Juliusz

Re: Restauracja na Lotnisku Poznań Ławica?

napisał jjusti18 » 2018-08-22, 09:18

W czasie urlopu postanowiłam wyjechać do Warszawy na kilka dni. Chciałam zwiedzić nasza piękna stolice. Po przyjeździe zameldowałam się w motelu. Następnego dnia zaczęłam zwiedzać Warszawę. Po kilku godzinach zwiedzania poczułam się głodna, postanowiłam ze pójdę do restauracji na obiad. Trafiłam przypadkiem na Bubbles, po wejściu do restauracji, aż mi dech zaparło. Zamówiłam obiad i lampkę wina. Po zjedzeniu obiadu zamówiłam deser. Obsługa była bardzo mila i życzliwa dla klientów. Poczułam się jak w domu. Jeżeli chodzi o Warszawę to bardzo polecam restauracje Bubbles, ponieważ atmosfera jest jak w domu.
jjusti18

Reklama