Najbardziej stresujące sytuacje na lotnisku we Wrocławiu.

Forum o lotnisku we Wrocławiu (EPWR/WRO). Nowo otwierane jak i zamykane połączenia lotnicze przez: Ryanair, Wizzair, Eurolot, Lufthansa. Tanie loty z Wrocławia.

Najbardziej stresujące sytuacje na lotnisku we Wrocławiu.

napisał Mineai » 2013-09-28, 16:16

Witam wszystkich (:

Przypadków na lotnisku może być bardzo wiele. Szczególnie gdy lecimy pierwszy raz i wprost zżera nas stres. Zapadła wam w pamięć jakaś szczególna wpadka? I to na lotnisku we Wrocławiu?
Mineai

Re: Najbardziej stresujące sytuacje na lotnisku we Wrocławiu.

napisał Alicja » 2013-09-28, 17:24

Dla mnie mój pierwszy lot był po prostu tragiczny. Te kolejki, to czekanie, spóźnienie się samolotu a wcześniej wielki stres. W sumie łatwo nie było, kontroli do końca życia nie zapomnę. Ale z czasem bywało coraz lepiej, teraz na niektórych lotniskach czuję się jak u siebie. Tyle godzin spędzonych w oczekiwaniu na samolot :D
Alicja

napisał Mrszyk » 2013-09-29, 21:49

Ja z kolei nie mogłem przejść przez bramkę. Dziesięciokrotnie byłą sprawdzana moja walizka i ubrania, w których byłem - za każdym razem wykrywacz metalu piszczał. Wreszcie bo kolejnej próbie okazało się, że wykrywacz po prostu się zepsuł. Po prostu masakra. .
Mrszyk

napisał MarekKamasz » 2013-12-20, 09:54

Dokładnie, pierwszy lot jest najtrudniejszy, zwłaszcza dla osób, które mają lęk wysokości. Ja leciałem wiele razy ale nadal najbardziej się obawiam burzy i turbulencji. Podczas pierwszego w życiu lotu to przeżyłem i lęk pozostał. Dla osób, które jeszcze nie latały sporo praktycznych wskazówek można znaleźć na blogu parkingu przy lotnisku we Wrocławiu. Podesłałem to kilku znajomym i mówili, że informacje przydatne.
MarekKamasz