Opłata za parking przy lotnisku

Forum o lotnisku we Wrocławiu (EPWR/WRO). Nowo otwierane jak i zamykane połączenia lotnicze przez: Ryanair, Wizzair, Eurolot, Lufthansa. Tanie loty z Wrocławia.

Re: Opłata za parking przy lotnisku

napisał MarekKamasz » 2015-02-12, 08:55

Maro jest najbardziej oddalony? Nie wydaje mi się... Zobacz jego lokalizację na stronie Znajduje się też tam cennik, opinie.
MarekKamasz

napisał MInimi » 2015-03-09, 12:09

Ja się dziwię w ogóle całemu zamieszaniu związanym z parkingami. Przy samym porcie lotniczym jest parking - wjeżdżasz i parkujesz. Nie wiem czy coś się zmieniło w ich polityce cenowej, ale cennik parkingu na lotnisku nie odstrasza - nie jest to różnica w cenie, której nie zdecydowałabym się zapłacić.
Faktycznie, przy parkowaniu na jeden dzień jest różnica 10 zł, ale za 5 dni zapłacimy prawie tyle samo, a za 10 dni zapłacimy 66 zł a nie ok 80 zł jak na innych parkingach. Więc w sumie wszystko zależy od tego na ile rezerwujemy.
Jak ktoś nie wierzy to tu jest cennik: http://airport.wroclaw.pl/pasazer/dojazd/parking/cennik/ :)
MInimi

napisał Moniczka » 2016-02-26, 15:57

Prawda, a jak rezerwujemy przez internet z płatnością online to mamy do 40 % taniej więc wychodzi najtaniej. Po co tracić czas na jazdę busami do parkingów jak przy samym terminalu jest parking. Korzystam z niego często i zawsze wszystko jest ok
Moniczka

Poprzednia strona