Tani lot Wrocław - Warszawa. Są promocje?

Forum o lotnisku we Wrocławiu (EPWR/WRO). Nowo otwierane jak i zamykane połączenia lotnicze przez: Ryanair, Wizzair, Eurolot, Lufthansa. Tanie loty z Wrocławia.

Tani lot Wrocław - Warszawa. Są promocje?

napisał Mineai » 2013-09-28, 16:12

Witam

Nie bardzo lubię podróże autem, szczególnie wtedy gdy mam okazję polecieć szybko samolotem i o nic się nie martwić. Potrzebuję zamówić 2 bilety w 2 strony. Wiecie cokolwiek o jakiś fajnych promocjach? Bardzo często jakieś tam widniały, jeśli chodzi o loty po Polsce, jednak nigdy nic do Warszawy.
Mineai

Re: Tani lot Wrocław - Warszawa. Są promocje?

napisał Alicja » 2013-09-28, 17:23

LOT bardzo często oferuje różnego rodzaju promocje. Myślę, że powinnam rozejrzeć się na stronach internetowych albo po prostu zajrzeć na stronę lotniska. Dowiesz się wszystkiego o promocjach, może akurat jest coś nowego teraz.
Alicja

napisał Gustaco98 » 2013-11-24, 01:15

dobry news, bo Ryanair ogłosił, że otwiera połączenia krajowe w Polsce i m.in. będzie można polecieć z Warszawy do Wrocławia. Ceny z tego co przewoźnik mówi zaczynają od 99zł w górę. wydaje mi się, to korzystne i o wiele bardziej atrakcyjne niż na przykład podróż intercity.
Gustaco98

napisał Monikus » 2014-02-12, 09:48

Ciekawa jestem jak to w końcu z tymi cenami, ile będziemy musieli zapłacić rzeczywiście za taką wygodę podróżując z Wrocławia do Warszawy? Sama często jeżdżę do stolicy i nie ukrywam, że jest to męczące, nawet samochodem... Do tego często mimo godzinnego spotkania, zostaję w hotelu, bo albo nie mam połączenia, albo po prostu nie mam sił na samodzielny powrót autem. Wiąże się to z dodatkowym kosztem więc wydaje mi się, że jednak opcja latania jest korzystniejsza. Może ktoś podać konkretne kwoty?

Ja ze swojej strony, mogę polecić tylko sprawdzony i bezpieczny parking Maro, znajdujący się niedaleko lotniska - już kilkakrotnie pozostawiłam tam samochód i nie było żadnych problemów - tutaj znajdziecie szczegółowe informacje.
Monikus

napisał MarekKamasz » 2014-07-14, 12:31

Ja również korzystałem z Maro. Spoko u nich, na YT można zobaczyć drogę do lotniska. Trwa to tylko kilka minut :)
Poza tym wrocław lotnisko parking, to trudno wybór, jest sporo ciekawych ofert.
MarekKamasz