linie lotnicze

Gdzie pożyczka na dowód online przez internet?

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia i reklama instytucji, firm i osób prywatnych. Uwaga: to jest jedyne forum, w którym można zamieszczać linki, adresy e-mail itp..

Gdzie pożyczka na dowód online przez internet?

napisał Marian » 2015-07-28, 12:22

Witam.
Czy jest jeszce jak instytucja bank lub firma pożyczkowa która daje pożyczki na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach?
Chciałbym ta pożyczkę jak najszybciej dostać więc interesowałaby mnie najchętniej pożyczka online przez internet.
Marian

Re: Gdzie pożyczka na dowód online przez internet?

napisał Kicker1982 » 2015-09-16, 15:10

Praktycznie wszystkie chwilówki dają pożyczki bez żaświadczeń:

http://www.hipoteczny-kredyt.info/kredy ... redyt.html
http://www.forum-ubezpieczenie.pl/finan ... -t370.html
http://www.az-finanse.pl/t/gdzie-pozycz ... ernet.636/

W bankach o pożyczki na dowód jest ciężej.
Kicker1982

pożyczka prywatna

napisał ana » 2015-11-27, 21:11

Witam potrzebuje prywatnie 300zł zwrócę wszystko z procentem do końca miesiąca większość już pożyczyłem brakuje mi tylko 300zł. Możemy spisać nawet umowę pożyczkową. Kontakt pw jak coś to podam nr telefonu.
ana

napisał Romanski » 2015-12-03, 15:13

Poczytajcie przed braniem pożyczki - kredyt dowod
Romanski

napisał qlik » 2015-12-11, 08:48

Nie wiem czemu, ale tylko gdy słyszę słowo "pożyczka" to zapala mi się czerwona lampka ostrzegawcza.
qlik

napisał bogusia198501 » 2016-01-31, 21:19

Dajcie spokój, nie ma co się bać pożyczek :) Zabrakło nam pieniędzy na wakacje, jednak bardzo chcieliśmy spędzić je w wybranym przez nas miejscu, więc zajrzałam tutaj i problem praktycznie sam się rozwiązał :) Potem jeszcze 2 dni oczekiwania, ale wszystko wyszło na dobre :)))))
bogusia198501

napisał sedo » 2016-02-25, 21:30

Pożyczki pozabankowe mogą być ryzykowne, ale tylko wtedy, gdy nie czytamy dokładnie umów zawieranych z pożyczkodawcami. W umowach znajduje się większość niezbędnych nam informacji, wystarczy je wyciągnąć wnikliwie czytając. Na moim blogu znajdziesz opis chwilówki, którą zaciągnąłem za darmo w Vivusie i spłata nie wiązała się z dodatkowymi kosztami. Oddałem dokładnie taką kwotę jaką pożyczyłem, ponieważ zmieściłem się w deklarowanym terminie spłaty zobowiązania.
sedo

napisał Kicker1982 » 2016-03-19, 00:26

Wszyscy chyba zapomnieli o tym że są pożyczki na dowód w SL.

Sfera Social Lending w Polsce jest dziedziną stosunkowo nową na rynku usług finansowych. Pożyczki społecznościowe udzielane w ramach serwisów social lending pozwalają na uzyskanie finansowania od osób prywatnych, bez pośrednictwa banków czy innych instytucji finansowych. Na świecie pożyczki społecznościowe są doskonale znane, ale w różnych krajach rozwijają się w nieco innym kierunku. Szczególnie popularne są one w Stanach Zjednoczonych, gdzie istnieje wiele serwisów typu social lending.

W jakim kierunku sfera pożyczek społecznościowych rozwija się w Polsce i czy ma ona szansę stać się konkurencją dla kredytowania bankowego?

Historia pożyczek społecznościowych w Polsce

Pierwszy serwis umożliwiający zaciąganie i udzielenie pożyczek społecznościowych ruszył w Polsce w 2008 roku. Mowa tu serwisie Kokos.pl, którego właścicielem jest firma Blue Media SA. Przed startem tego portalu wiele mówiono w mediach o koncepcji social lendingu. Przygotowano uruchomienie serwisu Monetto.pl, ale ubiegł go Kokos.pl, który wystartował w polskim Internecie całkowicie niespodziewanie. Kolejną platformą pożyczek społecznościowych był serwis Finansowo.pl, należący do firmy Kreativ, który do dnia dzisiejszego funkcjonuje i konkuruje z innym serwisami social lending. Z kolei, wspominane Monetto.pl po kilku latach działalności nagle zakończył udzielanie pożyczek społecznościowych.
Kicker1982

napisał flyaway » 2016-03-24, 11:18

Głupoty trochę opowiadasz, bo mieszasz facetowi w głowie. Jemu chyba chodziło o pożyczkę typu “zero weryfikacji, online i w 15 minut na koncie”, z SL to się nie uda. Social lending mało ma wspólnego z pożyczkami na dowód. Platformy przeznaczone do niego mają przecież proces weryfikacji i nawet jeśli go przejdziesz to nie masz gwarancji na otrzymanie pożyczki. Wszystko zależy od tego czy przekonasz inwestorów, że warto ci tą kasę dać. W jakim celu jej potrzebujesz i że oddasz. A to nie zawsze takie proste. U nas rzeczywiście wygląda to ciut inaczej niż w krajach Europy Zachodniej czy w USA, przede wszystkim tam to już dawno taka forma pożyczania funkcjonuje i zdobyła ogromną popularność. My jeszcze trochę raczkujemy w tej kwestii jeśli chodzi o ogół. Chociaż mamy już przecież platformy sociallendingowe np. CapitalClub, Kokos, Zakra itp. Capital wyróżnia się akurat tym, że pożyczkobiorcami są jedynie firmy, pozostałe z wymienionych funkcjonują już jakby bardziej dla “zwykłych” ludzi. No ja gdybym miał już gdzieś zainwestować to raczej w tym CapitalClubie, bo mnie on bardziej przekonuje niż reszta, gdzie się roi od Mirków i Januszów, którzy szukają łatwej kasy.
flyaway

Następna strona

Reklama