Nest Bank - jak najszybciej założyć konto?

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia i reklama instytucji, firm i osób prywatnych. Uwaga: to jest jedyne forum, w którym można zamieszczać linki, adresy e-mail itp..

nest bank zakładnie konta przez internet

napisał Zabka » 2016-01-02, 12:46

Ja zakładałam konto przez internet - Nest Bank i tak nie ma placówki więc chyba nie ma innej opcji założenia u nich konta bankowego - ale to dobrze bo założenie konta jest naprawdę bardzo bardzo proste i zajmuje chwilkę :)
Nie moge sie nadziwić mojemu bratu, który ma konto w banku pocztowym i żeby coś załatwić to musi iść na pocztę i stać w tych kolejkach bo tam zawsze sa kolejki a nie ma obsługi konta przez internet - dla mnie to strata czasu.
A w nest banku szybko zakłada się konto, kartę do konta przysyłają w ciągu kilku dni od założenia konta i samo używanie konta to czysta przyjemność nie wspominając o prostocie :)
Zabka

Re: Bank Smart - jak najszybciej założyć konto?

napisał Janka89 » 2016-01-12, 18:58

O super widzę, że same dobre opinie o tym banku. Chyba i ja się skuszę na te konto jako dodatkowe konto do robienia zakupów w internecie.
Janka89

napisał Renia » 2016-02-07, 19:24

Konto w Smart banku można założyć nie wychodząc z domu poprzez formularz internetowy. Ja właśnie tak zakładałam swoje. Wysłałam wypełniony formularz, następnie zadzwoniła do mnie Pani konsultantka i potwierdziła moje dane. Później przyjechał do mnie kurier z umową do podpisania. Następnie pozostało mi już tylko czekać, aż dojdzie do mnie moja karta płatnicza :) Dotarła jakoś w ciągu 6-8 dni (a nie tak jak w innych bankach, że idzie nawet do 14 dni), fajnie tez jest zrobione to, że PIN i karta nie przychodzą w jednej kopercie tylko osobno, w razie zagubienia czy też kradzieży listu jest to bardzo mądre zabezpieczenie :)
Renia

napisał riki » 2016-02-19, 10:42

NAJSZYBCIEJ = ONLINE
Wiem, że wiele osób boi się, że czegoś nie doczytają czy coś przeoczą ale naprawdę nie ma sie czego bać. Jak pokazują wszystkie opinie osób, które już założyły swoje konto w smart banku - wszystkie ich obawy okazały sie bezpodstawne także nie ma się czym stresować moi kochani :)
Konto zakłada się szybko i bardzo łatwo - WSZYSTKO można na spokojnie doczytać w ofercie jeśli jeszcze jej dokładnie nie znacie. Jeśli macie jakieś wątpliwości to siedząc wygodnie możecie zadzwonić do konsultanta smart banku - także wygodnie jak w domu a informacje jak w banku :)
A samo konto to same plusy :)

Pozytywna opinia
riki

napisał annilla » 2016-03-17, 15:27

Dokladnie.Najszybciej mozna założyć przez internet. Jest to bank interrnetowy tak więc wszystkie usługi są tak stworzone aby bez problemu można było obsłużyć konto w sieci.

Jest to jak na razie jedyne całkowicie darmowe konto. Nie ma tam opłat za przelewy, wypłaty z bankomatów czy za kartę.
Na stronie są szczegóły konta:
wwww.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
annilla

napisał Marian » 2016-07-08, 18:56

W związku z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego od 1.07.2016 nastąpiły zmiany w otwieraniu rachunków bankowych, potwierdzanych przelewem.

W zwiazku z ograniczeniami i nowymi obowiązkami, jakie rekomendacja nakłada na banki możliwość ta została chwilowo ograniczona.
Marian

napisał markol » 2016-08-25, 13:10

Ja założyłam ostatnio całkiem niezłą lokatę w Smart Banku. Dzięki takim ofertom ten bank zyskuje coraz więcej nowych klientów. Dla osób zainteresowanych alternatywnym oszczędzaniem zapraszam na stronkę http://www.forum-inwestycje.pl/w/czy-dl ... banku.152/ , można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.
markol

nest bank

napisał Kicker1982 » 2016-11-22, 01:00

Niestety nie polecam konta w tym banku. Skusiła mnie dość atrakcyjna umowa, bez opłat za prowadzenie konta, wpłaty oraz wypłaty. Jednakże od początku występują jakieś problemy z dostępem do usług - jak nie z logowaniem do systemu, to odrzucone transakcje, oczywiście mimo posiadanych środków na koncie.
Kicker1982

Re: Nest Bank - jak najszybciej założyć konto?

napisał Masdam » 2017-02-24, 10:48

Dziki napisał(a): W sumie to nawet nie znam tego banku.

Bo to świeżynka, całkiem nowy Brand, ale bank nie jest nowy, najpierw był FM bank, potem Smart i BizBank, a teraz przekształcili w Nest Bank

Tu masz recenzję i opinie o Nest Banku

Nest Bank jest moim zdaniem lepszy niż był Smart, bo będą oddziały i wpłatomaty Euronetu są darmowe, jest też trochę więcej produktów oszczędnościowych, a konto pozostało nadal darmowe bez warunków. Tylko dziwić może, że to już któraś z kolei zmiana nazwy.
Masdam

Poprzednia stronaNastępna strona