linie lotnicze

Nest Bank - jak najszybciej założyć konto?

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia i reklama instytucji, firm i osób prywatnych. Uwaga: to jest jedyne forum, w którym można zamieszczać linki, adresy e-mail itp..

Nest Bank - jak najszybciej założyć konto?

napisał Marian » 2015-07-28, 11:57

Witam. Jestem na etapie zakładania konta. Ściślej mówiąc, chodzi mi o Nest Bank zwany też jako Smart Bank - gdyż jest to aktualnie jedyne darmowe konto bankowe.
Jak założyć konto osobiste i czy można mieć więcej niż jedno konto w tym banku?
chciałbym to konto nestbank założyć jak najszybciej.
Marian

napisał Kicker1982 » 2015-09-16, 15:13

Tutaj masz sporo na ten temat:
http://www.szkody.lh.pl/viewtopic.php?id=29737
http://www.hipoteczny-kredyt.info/konto ... pinie.html
http://www.forum-kredyty.pl/threads/kon ... inie.1666/
Otwierasz bardzo prosto. Kupujesz w sklepie Google Play i App Store aplikację mobilną na smartfona albo wypełniasz wniosek na stronie internetowej banku. Potem robisz przelew weryfikacyjny na 1 grosz lub 1 euro, chyba że wybierzesz opcję dostarczenia umowy przez kuriera. Tak więc, żeby założyć konto w Smart Banku potrzebny jest tylko dowód osobisty i niewiele formalności. Konto osobiste można mieć tylko jedno, ale w danej walucie. Czyli możesz mieć jedno złotówkowe i jedno w euro. Ale nie ma przeszkód, żeby oprócz osobistego, mieć jeszcze konto firmowe.
Kicker1982

Re: Bank Smart - jak najszybciej założyć konto?

napisał Julia-Basr » 2015-10-07, 23:37

Z tego co wiem, to są dwie możliwości założenia konta w Smart Bank. Pierwsza to przez internet, gdzie zakładasz konto online przez stronę. Całość jest bardzo intuicyjna i prosta, idziesz krok po kroku wypełniając dane. Druga możliwość to założenie konta przez telefon. Ja akurat wolę opcję przez internet, bo jestem wzrokowcem :)
Po założeniu konta, dokumenty i karta płatnicza dochodzą do Ciebie w ciągu kilku dni, z tego co wiem to chyba do 14 dni, ale nie jestem na sto procent pewna. Konto w Smart Bank wydaje się ciekawym rozwiązaniem w tym okresie i w rankingach faktycznie stoi wysoko. Chyba warto je przetestować.
Julia-Basr

napisał Giermakowski » 2015-10-15, 12:50

Najszybciej to konto zakłada się przez internet, ale czytałem też że konto w Smart Bank można zamówić przez telefon. ta opcja wydaje mi się o tyle atrakcyjna, że pracownik banku Smart, który będzie nam zakładał to konto, będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze ewentualne pytania. Co w przypadku braku pewności co do jakiejś kwestii może być kluczowe. Dlatego jeśli nie wiesz lub nie jesteś pewien jakiejś konkretnej rzeczy, to możesz założyć konto przez telefon, dzwoniąc na infolinię i na pewno to będzie wygodne.
Giermakowski

napisał Julia-Basr » 2015-10-24, 20:03

Już jestem bogatsza co nie co o tę wiedzę. Otóż próbowałam założyć konto w Smart Bank przez internet. Myślę sobie tak - mam jedno konto główne, ale co mi szkodzi założyć sobie konto dodatkowe? Założyłam konto w Smart Banku w 100% przez internet. Na dobrą sprawę wystarczył dowód osobisty.
Mam trochę oszczędności, które wpłacę sobie na tę lokatę w smart Banku, która obecnie wynosi 4%. To dość sporo w porównaniu z innymi kontami, bo nie ma takiej lokaty, która by oferowała dziś w Polsce 4%.
Na razie jestem zadowolona, a co będzie dalej, to zobaczymy.
Julia-Basr

napisał Kosiba » 2015-10-28, 12:50

Ja pewnie nie będę pierwszą osobą z taką opinią, ale potwierdzam w 100%, że najlepiej i najwygodniej założyć konto w Smart Banku przez internet. Procedura jest tak prosta i intuicyjna, że moje 6 cio letnie dziecko z podstawowymi umiejętnościami czytania byłoby w stanie to zrobić.
Jak masz dowód osobisty i dostęp do internetu, to potrwa to mniej więcej 15 minut i to na spokojnie bez żadnego śpieszenia się.
A obecnie naprawdę warto, bo jest to jedna z najlepszych ofert na naszym rynku i nawet jako konto dodatkowe można je założyć.
Kosiba

napisał ana » 2015-11-27, 21:09

Jestem trochę skołowana. Miało być tak pięknie – darmowy bank, darmowe konto, darmowe bankomaty. Jeśli dobrze rozumiem, Bank Smart kieruje swoją ofertę przede wszystkim do ludzi młodych. Nie mylę się? Chyba jednak się mylę, bo gdzie są szybkie płatności? Już dawno zapomniałam, jaka to udręka płacić za pizzę u osoby, która ją przywozi, ale nie, teraz muszę sobie przypomnieć. Tak samo z Allegro. Rozumiem, że w pierwszym okresie działalności takie niedociągnięcie można jeszcze wybaczyć, ale im dalej w las tym trudniej. Komuś się nie chce?
ana

napisał Jarek » 2015-12-06, 14:14

Julia-Basr napisał(a):Już jestem bogatsza co nie co o tę wiedzę. Otóż próbowałam założyć konto w Smart Bank przez internet. Myślę sobie tak - mam jedno konto główne, ale co mi szkodzi założyć sobie konto dodatkowe? Założyłam konto w Smart Banku w 100% przez internet. Na dobrą sprawę wystarczył dowód osobisty.
Mam trochę oszczędności, które wpłacę sobie na tę lokatę w smart Banku, która obecnie wynosi 4%. To dość sporo w porównaniu z innymi kontami, bo nie ma takiej lokaty, która by oferowała dziś w Polsce 4%.
Na razie jestem zadowolona, a co będzie dalej, to zobaczymy.

Dokładnie tak - najszybciej konto nie tylko w smart banku zakłada się przez internet - wystarczy podać kilka swoich danych osobowych także te z dowodu - one są niezbędne i konto w sumie założone.
Mnie w ciągu 3 dni przyszła umowa do popisania, potwierdziłem, podpisałem i można było korzystać z konta bez ograniczeń.
Opłata za założenie konta przez internet to 0 złotych.
W razie czego można skontaktować się z pomocą techniczną ( z konsultantem smart banku) telefonicznie - na połączenie czeka się e 2 minuty max.
Jarek

napisał Julia-Basr » 2015-12-10, 14:18

ana napisał(a):Jestem trochę skołowana. Miało być tak pięknie – darmowy bank, darmowe konto, darmowe bankomaty. Jeśli dobrze rozumiem, Bank Smart kieruje swoją ofertę przede wszystkim do ludzi młodych. Nie mylę się? Chyba jednak się mylę, bo gdzie są szybkie płatności? Już dawno zapomniałam, jaka to udręka płacić za pizzę u osoby, która ją przywozi, ale nie, teraz muszę sobie przypomnieć. Tak samo z Allegro. Rozumiem, że w pierwszym okresie działalności takie niedociągnięcie można jeszcze wybaczyć, ale im dalej w las tym trudniej. Komuś się nie chce?

Ale czego nie rozumiesz, bo ja nie rozumiem. Przecież normalnie w Smart Bank masz kartę zbliżeniową. Może jeszcze nie odkryłaś tej funkcji, ale na karcie masz takie jakby 4 nawiasy, które się powiększają. To informuje, że karta jest zbliżeniowa - pay pass. Jak płacisz za pizze, która kosztuje do 50 zł, to przykładasz to tylko do terminala i po sprawie. Więc skąd taka gorycz dziewczyno? A na Allegro? Czemu masz nie płacić z konta w Smart Bank? No cyba, że robisz zakupy na kilkadziesiąt tysięcy codziennie, to faktycznie, będzie problem, bo mają limity.
Czepiasz się i tyle.
Julia-Basr

Następna strona

Reklama