Nowe ekonto mobilne w mbanku - jakie opłaty?

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia i reklama instytucji, firm i osób prywatnych. Uwaga: to jest jedyne forum, w którym można zamieszczać linki, adresy e-mail itp..

Nowe ekonto mobilne w mbanku - jakie opłaty?

napisał czom » 2016-01-30, 17:13

Wiem że od pewnego czasu mbank udostępnił swoim klientom zmodernizowaną wersję ekonta o nazwie mobilne.
Czy ktoś z Was testował ten rachunek i może coś więcej o nim napisać i wyrazić swoją opinie?
Można zmienić zwykłe ekonto na ekonto mobilne?
Na pewno ktoś z Was testował ten ROR i może napisać swoją opinię o koncie mobilnym. Nie chcę polegać tylko na opisie rachunku na stronie banku, gdyż może być mocno stronniczy.
czom

Re: Nowe ekonto mobilne w mbanku - jakie opłaty?

napisał adeso » 2016-02-15, 00:47

Posiadam ekonto w mbanku i mogę polecić jeżeli szukasz rachunku osobistego dla siebie. Jak na razie mbank ma konto , które pozostało dość tanie w utrzymaniu i użytkowaniu. Bank powstrzymał się od wprowadzenia dużych podwyżek opłat dla ROR, w przeciwieństwie do wielu innych banków w Polsce. Co widzimy ostatnio w mediach i odczuwamy sami w portfelach. Sam zanim zdecydowałem że na swój ROR wybiorę mBank opinie o ekoncie sprawdziłem na wielu forach i blogach internetowych.
Wertowałem dziesiątki artykułów z zawierających recenzje i opinie o ekoncie oraz rachunkach osobistych konkurencyjnych banków. Dziś nie żałuje, ekonto mobilne sprawdza się jako rachunek osobisty :-)
adeso

Re: Nowe ekonto mobilne w mbanku - jakie opłaty?

napisał Masdam » 2017-02-24, 11:15

ekonto jest moim zdaniem lepsze niż te mobilne kwestii opłat. Mobilne tam miało nieco zawiłych warunków, z tego co pamiętam. Zależy co kto lubi, jak nie chcesz mieć opłat i warunków to polecam nowy Nest Bank.
Tu masz recenzję konta i opinię o Nest Banku
Nest Bank to dawny Bank Smart, zmienili nazwę i przestał być stricte internetowy, bo powstają teraz oddziały. Jak dla mnie to dobra alternatywa dla mBanku, bo też tam kiedyś miałem konto i się przeniosłem. Na razie nie narzekam, ale zobaczymy za jakiś czas.
Masdam

Nest Bank opinie i opłaty?

napisał Masdam » 2017-02-24, 11:17

No co najważniejsze w Nest Banku nie ma nawet konieczności płacenia kartą, wszystkie istotne czynności są darmowe. Jedynie jak chcesz mieć drugą kartę np. do rachunku firmowego lub walutowego to zapłacisz za jej wydanie symboliczną opłatę około 25 zł lub odpowiednik w walucie obcej w przypadku konta walutowego.
Masdam