Walentynkowe prezenty

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia i reklama instytucji, firm i osób prywatnych. Uwaga: to jest jedyne forum, w którym można zamieszczać linki, adresy e-mail itp..

Re: Walentynkowe prezenty

napisał miriana » 2014-02-17, 14:37

Faktycznie bardzo fajny ten kubeczek termiczny :D Taki zabawny i stylowy. Wiesz, że ja ostatnio sprawiłam sobie coś takiego? I jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ doskonale sprawdza się podczas przeróżnych podróży, oczywiście nie samolotowych ale samochodem. Można wtedy nacieszyć się cieplutką herbatką ;)
Mam ten model:
- tylko, że w innym kolorze ale to już raczej nie odgrywa takiej dużej roli ...
Jak widzisz jest dostępny w kilku sklepach internetowych w różnych cenach tak więc warto się dobrze zastanowić.
miriana

napisał Air_Mega_Plane » 2014-03-18, 14:29

Kubka takie to bym raczej nie podarował, żonę zabrałem na kolację a mojej małej księżniczce zafundowałem konika z plastiku na biegunach pewnie jak będzie starsza będzie się czekoladek domagać albo kwiatów ;)
Air_Mega_Plane

napisał pestka » 2014-11-25, 15:02

Ja proponuję coś praktycznego. Może jakaś fajna koszulka?
Obecnie w tym sklepie:
można znaleźć na przykład ubrania w bardzo dobrych cenach tak więc jak widzicie nie będzie to żadne obciążanie finansowe.
Sama zrobiłam już zakupy, wprawdzie nie na walentynki ale kupiłam mężowi bluzę na święta. Daję zdjęcie poniżej:
Obrazek
pestka

napisał mterepko » 2014-11-25, 15:06

A ja wymyśliłem niespotykany prezent. Lot nad Wrocławiem awionetką. Koszt spory, ale emocje niezapomniane. Mam nadzieję, że prezent się spodoba :D
mterepko

napisał annilla » 2014-12-02, 09:00

A co myślicie o wycieczce? Bo tak postanowiłam uczcić nasze 1 walentynki i polecieć do jakiegoś ciekawego miejsca. Szukam na razie pomysłu, głównie , to taka wyszukiwarka. Nie wiem tylko, czy lepiej zrobić z tego niespodziankę czy po prostu zaproponować mu, żebyśmy się podzielili kosztami i zaplanowali wszystko razem. Nie ukrywam, że tak byłoby chyba lepiej, bo to nie jest tanie. Ale w sumie niespodzianka byłaby na pewno fajniejsza. Sama nie wiem, jak możecie, to się wypowiedzcie, co o tym sądzicie.
annilla

napisał doocka » 2014-12-02, 15:24

Widziałam podobną bluzkę jak byłam ostatnio w cameiu na zakupach. Fajny jest ten kołnierz taki stylowy i ciepły przede wszystkim :) Jako prezent na pewno się sprawdzi.
doocka

napisał jjusti18 » 2018-03-17, 15:14

Moim zdaniem najlepszym pomysłem na prezent jest podarowanie dobrych kosmetyków. Zobaczcie do drogerii online Puderek ile możecie znaleźć świetnych propozycji w naprawdę w dobrych cenach. Przykładowo macie tutaj krem pod oczy marki Mizon https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/ ... 15-ml.html . Krem jest naprawdę świetny, bo doskonale ujędrnia skórę i ją nawilży.
jjusti18