Walentynkowe prezenty

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia i reklama instytucji, firm i osób prywatnych. Uwaga: to jest jedyne forum, w którym można zamieszczać linki, adresy e-mail itp..

Re: Walentynkowe prezenty

napisał miriana » 2014-02-17, 14:37

Faktycznie bardzo fajny ten kubeczek termiczny :D Taki zabawny i stylowy. Wiesz, że ja ostatnio sprawiłam sobie coś takiego? I jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ doskonale sprawdza się podczas przeróżnych podróży, oczywiście nie samolotowych ale samochodem. Można wtedy nacieszyć się cieplutką herbatką ;)
Mam ten model:
- tylko, że w innym kolorze ale to już raczej nie odgrywa takiej dużej roli ...
Jak widzisz jest dostępny w kilku sklepach internetowych w różnych cenach tak więc warto się dobrze zastanowić.
miriana

napisał Air_Mega_Plane » 2014-03-18, 14:29

Kubka takie to bym raczej nie podarował, żonę zabrałem na kolację a mojej małej księżniczce zafundowałem konika z plastiku na biegunach pewnie jak będzie starsza będzie się czekoladek domagać albo kwiatów ;)
Air_Mega_Plane

napisał pestka » 2014-11-25, 15:02

Ja proponuję coś praktycznego. Może jakaś fajna koszulka?
Obecnie w tym sklepie:
można znaleźć na przykład ubrania w bardzo dobrych cenach tak więc jak widzicie nie będzie to żadne obciążanie finansowe.
Sama zrobiłam już zakupy, wprawdzie nie na walentynki ale kupiłam mężowi bluzę na święta. Daję zdjęcie poniżej:
Obrazek
pestka

napisał mterepko » 2014-11-25, 15:06

A ja wymyśliłem niespotykany prezent. Lot nad Wrocławiem awionetką. Koszt spory, ale emocje niezapomniane. Mam nadzieję, że prezent się spodoba :D
mterepko

napisał annilla » 2014-12-02, 09:00

A co myślicie o wycieczce? Bo tak postanowiłam uczcić nasze 1 walentynki i polecieć do jakiegoś ciekawego miejsca. Szukam na razie pomysłu, głównie , to taka wyszukiwarka. Nie wiem tylko, czy lepiej zrobić z tego niespodziankę czy po prostu zaproponować mu, żebyśmy się podzielili kosztami i zaplanowali wszystko razem. Nie ukrywam, że tak byłoby chyba lepiej, bo to nie jest tanie. Ale w sumie niespodzianka byłaby na pewno fajniejsza. Sama nie wiem, jak możecie, to się wypowiedzcie, co o tym sądzicie.
annilla

napisał doocka » 2014-12-02, 15:24

Widziałam podobną bluzkę jak byłam ostatnio w cameiu na zakupach. Fajny jest ten kołnierz taki stylowy i ciepły przede wszystkim :) Jako prezent na pewno się sprawdzi.
doocka

napisał jjusti18 » 2018-03-17, 15:14

Moim zdaniem najlepszym pomysłem na prezent jest podarowanie dobrych kosmetyków. Zobaczcie do drogerii online Puderek ile możecie znaleźć świetnych propozycji w naprawdę w dobrych cenach. Przykładowo macie tutaj krem pod oczy marki Mizon https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/ ... 15-ml.html . Krem jest naprawdę świetny, bo doskonale ujędrnia skórę i ją nawilży.
jjusti18

napisał kubat » 2019-08-07, 06:49

Ja również jestem zdania,ze nie powinno być to nic takiego materialnego. Wprawdzie możesz kupić mu jakąś figurkę samochodu albo od biedy album z autami ale czy naprawdę będzie z tego zadowolony ? Na Twoim miejscu postawiłbym na coś bardzo oryginalnego. Na przykład na lot w tunelu aerodynamicznym
https://bytomski.pl/polecamy/23989-wypr ... katowicach
Tutaj możesz sobie poczytać,że istnieje możliwość wykupienia takiego pakietu. Powiem Ci,ze jeśli Twój mężczyzna ma trochę smykałki do ryzyka to na pewno powinno mu to przypaść do gustu. Miejsc w jakich można to zrealizować jest sporo. Na przykład Warszawa, Katowice czy Trójmiasto tak więc jak widzisz nie jest to ograniczeniem.

Ewentualnie skok ze spadochronem ale do tego trzeba większej odwagi.
kubat