linie lotnicze

Własna firma

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia i reklama instytucji, firm i osób prywatnych. Uwaga: to jest jedyne forum, w którym można zamieszczać linki, adresy e-mail itp..

Własna firma

napisał bukowska » 2016-11-30, 17:53

Jeśli prowadzicie biznes, przejrzyjcie sobie stronę http://www.psfp.org.pl/forum-dla-nowych-firm-f16/ znajdziecie tam sporo informacji na temat prowadzenia biznesu. Trzeba być na bieżąco, pilnować całej dokumentacji firmowej, faktur, warto też wiedzieć co można sobie wrzucić w koszty.
bukowska

Re: Własna firma

napisał Tasza » 2017-06-13, 10:32

W sieci znajdziemy dzisiaj naprawdę wiele stron czy też blogów o tematyce biznesowej. Jeżeli o tych ostatnich mowa, bez wątpienia warto zaglądnąć na bloga Chcę na Wczoraj. Jest on prowadzony przez agencję Bloomnet, której domeną jest grafika, programowanie, jak i komunikacja w sieci i co istotne, jest ona prawdziwym ekspertem w tych dziedzinach. Na wspomnianym blogu możemy znaleźć całe mnóstwo cennych informacji, jak chociażby dotyczących tego, dlaczego start-upy tak często upadają . Na pewno jest to bardzo ciekawa, a zarazem pouczająca lektura.
Tasza

napisał Eedelkiaj » 2017-07-25, 19:08

Mnie zawsze bardziej martwi skąd brać informacje o sprawach z zakresu prawa czy finansów? Niby są różne blogi, ale czy na pewno wszystko jest na nich rzetelnie napisane? Mi się kojarzy tylko blog Michała Szafrańskiego o finansach, który wzbudza moje zaufanie. Tak to wolę sam wszystko sprawdzić na bardziej rzetelnych stronach. Jako przykład polecam sprawdzanie w biurach informacji gospodarczej kontrahentów przed podpisaniem umowy – tu znajdziecie informacje na ten temat https://erif.pl/promocja/wszystko-o-tym ... bie-w-big/ . Mnie to uratowało przed podpisaniem kilku umów, z których mógłbym mieć więcej problemów niż korzyści.
Eedelkiaj

napisał Ceraugh » 2017-08-10, 01:47

Słuchajcie zamierzam otworzyć własną firmę produkcyjną. Zastanawiam się czy na samym początku będzie mi potrzebna optymalizacja procesu produkcji? Jak sądzicie? Zrobić to od razu czy lepiej poczekać jakiś czas?
Ceraugh

napisał pilot21 » 2017-08-10, 22:01

Dzięki za stornę, pomogła!
pilot21

napisał Mriusz » 2017-08-14, 09:05

Ważne by w firmie też zadbać o czystość :) W takiej sytuacji najlepiej jest zatrudnić osoby sprzątające. U nas w firmie pracują panie z HojoClean. Widać że mają duże doświadczenie i są przeszkolone. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich usługach warto zajrzeć na ich stronę. Możesz również zamówić usługę online.
Mriusz

Reklama