linie lotnicze

Własna firma

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia i reklama instytucji, firm i osób prywatnych. Uwaga: to jest jedyne forum, w którym można zamieszczać linki, adresy e-mail itp..

Re: Własna firma

napisał Tasza » 2017-06-13, 10:32

W sieci znajdziemy dzisiaj naprawdę wiele stron czy też blogów o tematyce biznesowej. Jeżeli o tych ostatnich mowa, bez wątpienia warto zaglądnąć na bloga Chcę na Wczoraj. Jest on prowadzony przez agencję Bloomnet, której domeną jest grafika, programowanie, jak i komunikacja w sieci i co istotne, jest ona prawdziwym ekspertem w tych dziedzinach. Na wspomnianym blogu możemy znaleźć całe mnóstwo cennych informacji, jak chociażby dotyczących tego, dlaczego start-upy tak często upadają . Na pewno jest to bardzo ciekawa, a zarazem pouczająca lektura.
Tasza

napisał Eedelkiaj » 2017-07-25, 19:08

Mnie zawsze bardziej martwi skąd brać informacje o sprawach z zakresu prawa czy finansów? Niby są różne blogi, ale czy na pewno wszystko jest na nich rzetelnie napisane? Mi się kojarzy tylko blog Michała Szafrańskiego o finansach, który wzbudza moje zaufanie. Tak to wolę sam wszystko sprawdzić na bardziej rzetelnych stronach. Jako przykład polecam sprawdzanie w biurach informacji gospodarczej kontrahentów przed podpisaniem umowy – tu znajdziecie informacje na ten temat http://www.psfp.org.pl . Mnie to uratowało przed podpisaniem kilku umów, z których mógłbym mieć więcej problemów niż korzyści.
Eedelkiaj

napisał pilot21 » 2017-08-10, 22:01

Dzięki za stornę, pomogła!
pilot21

Reklama