Materiły do szklenia w obsłudze samolotów

Forum o lotnictwie cywilnym - dyskusje, wymiana doświadczeń, opinie. Licencje i szkolenia lotnicze. Wypadki lotnicze i katastrofy.

Materiły do szklenia w obsłudze samolotów

napisał mkmartv » 2015-03-20, 15:22

Co do mojej skromnej osoby to; na dzień dzisiejszy jestem posiadaczem licencji PPL i chciałem się rozwijać dalej ale jak w dzisiejszych czasach wszystkim jest wiadome nie są to małe koszty i da tego pozostaje na licencji PPL. Ale do rzeczy związku z tym że jak każdy z nas na tym forum kocha samoloty , tak i ja chce coś mieć z nimi wspólnego i w miarę możliwości coś zarobić na dalszą naukę jak to mówią przyjemne z pożytecznym, mianowicie w Grecji gdzie aktualnie od kilkunastu lat przebywam mam jakąś szanse na podjęcie pracy na tutejszym lotnisku przy obsłudze bagażu np. układaniu walizek itd. w lukach bagażowych w samolotach, już wole robić taką pracę która jest powiązana w jakimś tam stopniu ze światem lotniczym, czyli w moim ulubionym niż zajmować się moją pracą zawodową czyli elektroniką która z roku na rok staje się coraz bardziej skomplikowana i nie opłacalna w jej serwisowaniu.
Związku z tym mam wielką prośbę czy może ktoś z kolegów ma jakiś dostęp do materiałów szkoleniowych w języku polskim z tej dziedziny jaką jest obsługa samolotów od strony załadunku i rozładunku bagażów w samolotach, czy może wie gdzie takowe materiały szkoleniowe można dostać lub zakupić byłbym bardzo wdzięczny.
mkmartv
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-03-20, 15:13Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników

cron